Úvod > Aktuality > Výstavba mateřské školy Olešná

Výstavba mateřské školy Olešná

Datum konání:
4.2.2012

Výstavba mateřské školky je v současné době prioritou. Projektová dokumentace je téměř připravena k podání na stavební úřad. V současné době prochází schvalovacím procesem Krajské hygienické stanice a Hasičského záchranného sboru. Vyskytly se malé komplikace a projekt se musel malinko upravit. Největším problémem je jako u většiny projektů schvalovací proces s RWE. Zde se snažím dospět k dohodě. Nicméně v záloze mám náhradní řešení. Cílem je nejpozději v polovině března podat žádost o Stavební povolení, stavbu pak zahájit začátkem června a zkolaudovat koncem srpna. Dělám vše pro to, aby příští školní rok mohly děti z Olešné a Skuhrova navštěvovat tuto novou školku. Profinancování bude zajištěno částečně z vlastních zdrojů obce Olešná, s přispěním obce Skuhrov, investic ČEPSu a úvěru.