Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
Kulinářský den v Habrech
13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 5. 2019 19:16
  Jan Kešner
  ahoj

  pro voličský průkaz si nejdu, protože jen tam Zadinová. Proto nebudu volit.


 • 5. 3. 2019 15:05
  Hlídač č. 47
  Majetek obce

  ZASTUPITELÉ!!!!
  NEDOVOLTE, ABY STAROSTA ROZPRODÁVAL OBECNÍ MAJETEK!
  ZVLÁŠTĚ NEMOVITOSTI SVÉ RODINĚ!
  SLÍBILI JSTE, ŽE SVOU FUNKCI BUDETE PLNIT VE PROSPĚCH OBCE NE PRO JEDNOTLIVCE.
  DĚKUJI


 • 31. 1. 2019 17:58
  Jan Kešner
  popelnice

  Vážený pane starosto a místostarosto, to co popisujete mě vůbec nezajímá. Jednou jste tuto funkci přijali, tak ji pro občany Olešné plňte. Pokud na to nemáte, tak ji opusťte. Nedávno jsem písemně žádal o řešení dopravní situace v Olešné a nebylo mi ani písemně odpovězeno i v tomto případě řešení odvozu popelnic mi nebylo odpovězeno.V poslední době co jste převzali funkce( nové zastupitelstvo) je situace katastrofální ve všech oblastech.
  Žádám všechny občany Olešné, aby nebrblali mezi sebou, ale aby se na tomto webu také vyjádřili. Nemusí jenom Kešner poslouchat od starostů, že je jenom on problematický.
  V naší ulici se nedá řešit odklid sněhu jenom pro to, že Zadinovi nepochopili co je stání,,zastavení a parkování. Sníh se neokklízí nen kvůli nim. To je Zádina a Zádinová a každý se v této vesnici bojí něco říci proti nim.
  Občané Olešné konečně se probuďte a nenechte se vést tímto zastupitelstvem. Pokud se vám to nelíbí ozvěte se na mé telefonní číslo nebo na mou adresu Olešná 133 a budeme to společně řešit pro blaho občanů a né jenou pro někoho.


 • 20. 1. 2019 14:40
  Jan kešner
  popelnice

  již dva týdny nejsou odvezeny odpady z popelnic..Odmítám za tyto týdny platit poplatek v roce 2019 a to ještě není jisté ,zda se odpad bude odvážet v dalších týdnech. Na stránkách Obce není žádná informace.


 • 28. 1. 2019 18:38
  Petr Hyrš, starosta obce
  Re: popelnice

  Dobrý den,
  o daném problému víme a intenzivně s místostarostou jednáme s vedením TSHB. Problémem pro TSHB je špatná sjízdnost komunikace po její údržbě, což vedení obce rozporuje a žádá o vysvětlení a nápravu dané situace. Prosíme o strpení, snažíme se danou situaci řešit.


 • 28. 1. 2019 22:12
  Josef Zezulák
  Re: popelnice

  Dobrý večer vážení spoluobčané,
  chtěl bych se vyjádřit k problému s názvem popelnice a jejich vyvážení v obci Olešná, jelikož mám tuto část na starosti.
  Samozřejmě mi můžete oponovat tím, že Vás moje sdělení nezajímá, protože Vy jako občané obce Olešná platíte za tyto služby nám(jako obci) ale myslím si, že je dobré, aby jste byli v obraze.
  Společně se starostou obce Petrem Hyršem jsme před 3 týdny vyrazili danou problematiku řešit do TSHB a hned na úvod nám bylo sděleno, jestli si nechceme najít konkurenční firmu, která nám bude svoz popelnic zajišťovat.
  Z jednání ani nebylo znát, že je tohle vůbec zajímá a bylo očividně vidět, že je prostě obtěžujeme a ani se nesnažili s námi najít nějaké náhradní řěšení k dané problematice. Žádali a slušnou formou jsme i prosili o to, aby v případě nesjízdnosti problematických úseků byl zajištěn odvoz menším vozem, který tyto úseky zvládne projet.
  Odpověď zněla- naše kapacity nám to neumožňují.
  Firma TSHB zmodernizovala svůj vozový park a jediným, čím disponují jsou tyto velké kolosy, které k nám jezdí a v případě napadnutí 3 cm sněhu už je pro ně okamžitě silnice nesjízdná a panuje(podle nich) kalamitní stav asi tak, jako třeba v Praze.
  V tomto případě je vše na uvážení řidiče(podotknu jen to, že údajný řidič, který k nám jezdí nově má 30-ti leté zkušenosti z řízení kamionu z ČSAD, které nám zde bohatě ukazuje), který má za vůz zodpovědnost a když se tak rozhodne, tak na problémové úseky prostě nezajede, aniž by mě nebo starostovi dal někdo vědět.
  Vrcholem všeho byla má dnešní komunikace s panem, který má v TSHB funkci Mistr střediska nakládání s odpady a čištění města, kdy mi volal a tvrdil, že jsou u nás silnice nesjízdné(což jsem mu i potvrdil, protože přes noc napadlo a bylo to kluzké a uježděné) a chtěl jsem tedy po něm, aby si dané úseky prošel a spočítal, kolik těch svozových míst je a aby nám je z fakturace odečetl.
  Cituji jeho odpověď-"Postarám a udělám vše proto, aby jste od nás odešli a pokud nechcete platit tak to bude jeden z důvodu k odstoupení od smlouvy. Nemám čas na to, abych jezdil pořád do Olešný a počítal Vám popelnice, který nejsou vyvežený."
  Bohužel firma TSHB funguje jako stát ve státě a my jsme udělali to nejhorší co jsme mohli. To že jsme se ozvali, dokud totiž budeme jak se říká držet pusu a krok, to znamená budeme si k Vám jezdit a vyvážet jak se nám chce a Vy budete jen platit tak to by se jim líbilo nejvíc!
  Jak už jsem řekl, nemuselo by Vás tu vůbec zajímat, ale jen jsem Vám chtěl říct a ukázat i tu druhou stranu mince, na kterou nadáváte, aby jste věděli s čím se taky musíme potýkat.
  Celé zastupitelstvo obce totiž tvoří lidé, kteří tuto funkci zastávají neuvolněně, to znamená, že mají svoje zaměstnání, rodiny a jiné povinnosti, které musí splnit a k tomu všemu se snaží i o blaho a prosperitu obce. Samozřejmě, že jsme to všichni věděli a s tím jsme i do zastupitelstva šli, ale snažně Vás prosím o určitou trpělivost a toleranci v určitých věcech jako je třeba odvaz popelnic a nebo třeba údržba a prohrnování- Jsme taky jenom lidi a ne naprogramovaní stroje.
  Omlouvám se Všem za vzniklé nepříjemnosti a věřte, že se snažíme o jejich nápravu a zlepšení.

  Josef Zezulák-místostarosta


 • 1. 12. 2011 17:26
  Szotkowski
  RE

  Dobrý den, parcely označíme v příštím týdnu.


 • 24. 11. 2011 20:27
  Jan Kešner
  Dotaz

  Můžete označit,které stavební parcely jsou již rezervovány.Děkuji


 • 9. 11. 2011 19:37
  přítel

  budíček


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů