Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Prodej kuřic 2.4.2024
3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22
Topenářský servis 22.4.2024
23
Sběr papíru a hliníku pro ZŠ Skuhrov 23.4.2024
24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Události v obci > 2008

Události v obci - 2008

Vánoční besídka

V neděli 7. prosince se k velké radosti dětí  v našem KD objevil kouzelník. Předvedl několik kouzel, pobavil děti od  3 do 60 let  a potom uvolnil místo nadpřirozeným bytostem.

Do sálu vlétlo několik čertů, obklíčili děti a za pekelného rachotu se snažili  nezbedníky pochytat do pytlů. V tu chvíli naštěstí vstoupil Mikuláš s andělem a zjednali pořádek. Po nadílce se děti pobavili při diskotéce a spokojeně odešli domů.

Pořadatelé-obce Olešná, Radostín a Skuhrov děkují všem, kteří  pomohli s přípravou a organizací.  

 

 

 

Výstava vláčků

Dne 2. listopadu uspořádaly obce Olešná, Radostín, Rozsochatec a Skuhrov výstavu vláčků. V průběhu odpoledne mohli návštěvníci shlédnout modely vláčků, projet se na parní či elektrické mašince, zůčastnit se soutěží o ceny, které věnovaly ČD, a.s. a obce. Rádi bychom poděkovali všem, kteří pomohli tuto akci realizovat.

 

Rozloučení s prázdninami

Obce Olešná, Radostín a Skuhrov uspořádaly dne 30. srpna 2008 pro své obyvatele již tradiční "Rozloučení s prázdninami". Byl to den plný her a soutěží a vystoupení skupiny historického šermu, HZS a parkury koní. Pro zúčastněné bylo připraveno pohoštění a hudba DJ Janka. Hlavní dík patří ochotným lidem, kteří tuto akci organizačně zajistili. Dále děkujeme hlavním sponzorům - obce Olešná, Radostín a Skuhrov, kraj Vysočina, Tlapnet, AVE CZ s.r.o. a p. Dvořák - zábavy. 

 

 

Vystoupení Jardy Hypochondra

ČRo Region uspořádal v sobotu 2. srpna v obci Olešná dětskou taneční zábavu, na které vystoupil JARDA HYPOCHONDR S DIVNOU PARTOU. Pro děti byla připravena řada her a soutěží. Občerstvení zajistilo SDH Olešná. Video je k dispozici na stránkách ČRo Region: http://www.rozhlas.cz/vysocina/zabavy.

Obec Olešná děkuje všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě této akce. Děkujeme zejména inženýrce Ireně Zachariášové, bývalé místostarostce Dolní Krupé, která již bohužel nemůže zastávat svou funkci a také členům SDH Olešná za pomoc s realizací.

 

 

 

 

 

Dětský karneval

V neděli 3. února se v obci Olešná uskutečnil Dětský karneval, který pořádalo SDH Olešná, Radostín, Skuhrov a Obce Olešná, Radostín a Skuhrov. SDH a obce děkují všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci.